Способи доставки

• Доставка по місту та передмістю з розрахунком за товар при розвантаженні
Здійснюється вантажними машинами різної вантажопідйомності. Варіанти розрахунку обговорюються попередньо у кожному конкретному випадку.

• Попутним транспортом
Відправляємо вантажі по всій Україні. Знаходимо попутний транспорт. Терміни доставки за популярними напрямками 1-2 дні, місця, через які транспорт ходить рідко - 3-5 днів. Продукція відвантажується зі складу після 100% оплати. Розрахунок з перевізником відбувається на місці розвантаження.

• Доставка "Delivery" +10% Склад-Склад
Розрахунок вартості доставки: https://www.delivery-auto.com/ru-RU/CalculateCost 

Рекомендації з упаковки посилок: https://www.delivery-auto.com/ua-RU/Home/ RecommendedPacking

• Доставка "Нова Пошта"
Розрахунок вартості доставки: https:/ /novaposhta.ua/ru/delivery Умови відправки посилок: https://drive.google.com/file/d/15ezbMHpm76AwaN2RzJHPOrif_CpeDlSa/view?usp=sharing 

Рекомендації з упаковки посилок: https://drive.google.com/file/d/1QGN0xSGvlKEXU55MRklUqKYftMb9s3Il/view? usp=sharing,

Інформація про зміну правил упаковки: https://drive.google.com/file/d/1oF5snYlj4fzX1o9L33hU2Wm4l8ArsGz8/ ?usp=sharing , 

Важливо! Доставка "Накладеним Платежем" можлива лише за умови 25% передоплати. Певні групи товарів, у тому числі полікарбонат, відвантажуються до інших міст після 100% оплати.

• Самовивіз
З понеділка по п'ятницю з 9 до 17 години. Зі складів в Одесі, Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Луцьку + ще 25 міст України. Для відвантаження Вам потрібен номер відвантажувального талону, адреса складу, контактні телефони - менеджер надасть після оформлення замовлення.

Спосіб оплати:
• Пром-оплата

• Післяплати "Нова Пошта"
Оплата Післяплатою "Нова Пошта можлива при внесенні передоплати 25% вартості замовлення. Без цієї мінімальної оплати товари зі складів не вирушають. На запит покупців надсилаємо свої реєстраційні документи.

• Оплата за реквізитами

• Готівковий розрахунок Можливі наступні варіанти розрахунку: 

1. На складі (діє не на всіх складах).  

2. В офісі. 

3. З водієм за фактом доставки замовленого товару на об'єкт. (Обмовляється індивідуально у кожному конкретному випадку і не стосується доставки попутним транспортом).

• Оплата карткою Visa, Mastercard, NFC

Територія доставки:
• Україна, всі регіони
< /p>

Додаткова інформація по доставці та оплаті:
Доставка "Покладеним платежем" відбувається при передоплаті 25% і оплаті 75 % вартості товару при одержанні.
Без мінімальної передоплати (25%) товари в інші населені пункти "Покладеним платежем" не відправляються. Можливе лише самовивезення.

Повернення товару
Наша компанія зобов'язується поставити товар на умовах EXW. Це означає, що продавець вважається таким, що виконав свої обов'язки з поставки, коли він надасть товар у розпорядження покупця на своєму підприємстві. Покупець несе всі види ризику та всі витрати на переміщення товару з території продавця до вказаного місця призначення, тобто продавець не відповідає за навантаження товару на транспортний засіб, наданий покупцем.


Умови повернення
Поверненню можуть підлягати товари, які реалізуються поштучно або упаковками.
Повернення товару належної якості проводиться у встановлений законом термін (14 днів за винятком дати купівлі), якщо товар не був у вжитку та, збережено його упаковку, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також є товарний чек або касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату зазначеного товару. Повернення товару без упаковки, але за умови збереження всієї комплектації та споживчих властивостей товару, в окремих випадках можливе. Умови такого повернення необхідно в індивідуальному порядку погоджувати з менеджерами компанії.
У разі повернення покупець бере на себе витрати на доставку товару на склад відвантаження товару, а у разі обміну – витрати на доставку до складу та зворотну доставку за призначенням.
Повернення товару можливе у робочі дні, у години роботи офісу компанії. Графік роботи офісу вказаний у розділі КОНТАКТИ
Для товарів, придбаних у нашої компанії, у разі виявлення виробничого шлюбу, можлива заміна бракованого товару у постачальника або виробника.
Гарантія не поширюється на дефекти, спричинені порушенням правил: транспортування, зберігання, неправильного монтажу, експлуатації, та інших умов гарантії згідно з документацією виробника товару.
Претензії щодо якості продукції приймаються письмово.
Поверненню та обміну не підлягають товари, виготовлені або привезені на індивідуальне замовлення. Крім того, повернення недоступне для товарів, які мають індивідуально-визначені властивості, тобто можуть бути використані лише конкретним покупцем, а також тих товарів, що відпускаються на метраж, знижених у ціні товарів або товарів, проданих як некондиційні.