Загрузка
Контактная информация
г. Одесса

ул. Дальницкая 50

VOX MAX-3 – ФАСАДНА ПАНЕЛЬ, ЩО ВРАЗИТЬ СВОЄЮ МІЦНІСТЮ

А

 В уяві типового споживача будівельних матеріалів часто виникають міфи. Одним з них є те, що метал краще витримуює механічне навантаження ніж полімери. Якщо це перекласти на фасадні матеріали то перше, що приходить на розум, при слові «пластик» це стара, дірява вагонка. Але сучасний ринок матеріалів для фасаду вразить будь-кого шириною вибору, який часто буває дуже неочевидним. Як пластик товщиною трошки більше міліметра може поглинати удари еквівалентні ударам перфоратора? Читайте в нашій сьогоднішній статті!

 Сьогодні, ринок пропонує безліч різноманітних рішень для організації зовнішнього покриття фасаду. При цьому традиційні матеріали поступово витісняються більш передовими та сучасними. Гарним прикладом такого матеріалу є фасадні панелі VOX MAX-3, виготовлені за технологією триекструзії, вони не тільки досконало імітують натуральне дерево, а й здатні витримувати дійсно екстримальні навантаження. Давайте перевіримо це за допомогою спеціального інструмента у відео:

Як можна побачити у відео, фасадні панелі з полівінілхлориду ніяк не поступаються металевому сайдингу, хоча навантаження в 13.5 J приблизно еквівалентно професійному перфоратору для свердлення стін товщиною до одного метра. Крім цього, фасадні панелі мають ряд переваг перед металевим і дерев’яним сайдингом, а саме:

  • не гниє і не іржавіє
  • стійкий до шкідників
  • може використовуватись біля солоних водойм
  • стійкий до шкідників
  • гарантія 50 років
  • не потребує регулярного технічного обслуговування та окрашування
  • приховані елементи кріплення

Як було сказано вище, високі показники міцності фасадної панелі VOX MAX-3 можливі завдяки застосуванню спеціальної технології, коли фасадна панель виготовляється з трьох шарів полімеру, кожен з яких відповідає за свою функцію:

Перший, зовнішній шар, створений спеціально для досконалої імітації деревини. Він протистоїть атмосферним явищам та захищає панель від вигоряння.

Другий, внутрішній шар, поглинає навантаження, що діє на панель. Саме він відповідає за підвищену ударостійкість фасаду.

Третій шар обмежує лінійне розширення, що продовжує термін експлуатації панелі.

Така інноваційна структура панелі дозволяє створити фасад, який не боїться, граду, каміння чи пляшки з сусіднього двору. У той же час вишукана імітація деревини та широкий вибір кольорів зробить фасад будинку стильним та елегантним!

We use cookies for fast and convenient operation of the site. By continuing to use the site, you accept the terms processing of personal data.
0
0